GreeCE TRIP - Ubytování v Řecku

www.greece-trip.info

     

Komunikace v řeckém, českém a slovenském jazyce
E-mail: greece.trip@seznam.cz
Telefon:
CZ:+420 737 43 36 82

Skype:jorfanu1

    

Komunikace v českém , anglickém, německém a řeckém jazyce
E-mail:

OrfanosMarkosNikolaos@gmail.com
Telefon:
+490 157 712 404 18 - i sms - česky, německy, anglicky, řeckyNezávazná online poptávka

   

* povinné položky

V případě, že Vám nevyhovuje náš formulář, zašlete nám Vaši poptávku na níže uvedený e-mail, Vaše dotazy nebo Vaši poptávku po rezervaci. Ve Vaší objednávce prosíme uveďte Vaše jméno, kontaktní údaje-adresu, telefon, e-mail a typ ubytování o které máte zájem. Rovněž nezapomeňte uvést termín /od kdy do kdy/, počet pokojů,počet lůžek / případně přistýlku/ o které máte zájem. My Vám v co nejkratším termínu odpovíme a ověříme možnost Vašeho výběru. Zašleme Vám předběžnou kalkulaci, kde budou již uvedeny platební podmínky v souvislosti s rezervací. V případě naší vzájemné dohody a splnění podmínek rezervace Vám pak bude zaslána rezervace e-mailem, včetně přesné adresy a lokalizace objektu.

Rezervace a objednávky na e-mailové adrese: greece.trip@seznam.cz

Pro skupiny je výše zálohy a doplatku stanovena na základě vzájemné dohody. Po zaplacení zálohy Vám bude Vaše rezervace potvrzena a rezervace obsahuje všechny informace potřebné pro Váš pobyt. Je zde uvedeno jméno a adresa ubytovacího zařízení a kontakt na ubytovatele. Zkontrolujte si prosím údaje a potvrďte nám jejich správnost.Na neshody zjištěné později nebude brán zřetel. Zrušení rezervace O vašem zrušení rezervace nás co nejdříve uvědomte,podmínky pro zrušení konkrétních rezervací jsou uvedeny u jednotlivých ubytovacích zařízení a budou uvedeny u každé konkrétní rezervace. Povinností každého klienta je si pozorně přečíst podmínky spojené s jeho ubytováním - všeobecné podmínky 

Webové stránky s názvem GREECE-TRIP - Katalog ubytování - jsou stránkami společnosti NEFLEA GROUP s.r.o.,Praha 2, Nusle, Oldřichova 620/34, Česká republika, IČ.:24819077

www.greece-trip.gr            a                 www.greece-trip.info 

 Adresa sídla: NEFLEA GROUP s.r.o.,

Praha 2, Nusle, Oldřichova 620/34, Česká republikaDůležité:

 Systém prodeje : můžete si rezervovat ubytování za ceny, které jsou uvedeny na našich webových stránkách, všechny ceny jsou NET a jsou uvedené v eurech. Cena Vám musí být potvrzena na základě žádosti o ubytování.Uvedené ceny jsou platné pro nejkratší dobu pobytu 3 - 4dnů a to zejména u studií a apartmánů.

 • Ceny neobsahují žádné skryté poplatky a ani jiné taxy.
 • O rezervaci musí být zažádáno písemně e-mailem nebo příp.faxem a je nutné uvést
 • Vaše jméno
 • Přesný datum vašeho pobytu
 • Počet osob
 • Název Vámi vybrané destinace, katalogový název objektu a typ ubytování - /studio nebo apartmán /
 • Délka pobytu může být sjednána na dobu, která Vám vyhovuje. Cena se potom stanovuje prostým výpočtem *( cena za 1 noc x počet nocí )
 • Záloha a platba
 • Pro individuální služby - výše zálohy je stanovena na webových stránkách, vždy u jednotlivého typu ubytování. Pohybuje se v rozsahu od 20% do 50% z celkové částky za pobyt.
 • Záloha musí být zaplacena v termínu, který bude stanoven ve vašem rezervačním formuláři.Vaše rezervace nabývá platnosti v okamžiku, kdy Vaše záloha bude připsána na účet uvedený ve Vaší rezervaci o této skutečnosti Vás obratem uvědomíme./Pouze v případě nesrovnalostí Vás požádáme o elektronické nebo faxové zaslání "Potvrzení o Vaší platbě"/.
 • Doplatek za Vaše ubytování /pakliže nebude uvedeno jinak v námi zaslaných dokumentech / bude zaplacen na místě Vašemu ubytovateli - majiteli nebo správci konkrétního objektu,nebo Řecké CK a to v den Vašeho příjezdu.
 • Shromažďování informací a jejich použití :
 • Budeme vyžadovat určité osobní informace jako například vaše
 • * jméno
 • * emailovou adresu
 • * poštovní adresu
 • * telefonní číslo

Tyto informace od vás vyžadujeme za účelem rezervace.Tyto kontaktní informace použijeme k zajištění Vašeho ubytování, zaslání potvrzení, a pokud nutno, k informování o aktualizaci nebo změnách. Tyto informace nám poslouží k tomu, abychom se s vámi mohli spojit. Vaše telefonní číslo použijeme pouze v naléhavém případě.

Vaše osobní údaje nejsou předávány třetím stranám kromě ubytovatelů. Poskytneme pouze informace nutné k úspěšnému naplnění Vašeho ubytování. Vaše údaje neposkytujeme žádné další osobě bez vašeho souhlasu.

 Odkazy :

Taty stránky obsahují odkazy na jiné stránky. Neodpovídáme za praktiky ochrany osobních dat na těchto stránkách ani za jejich případný obsah, tyto odkazy jsou zde umístěny pouze za účelem Vaší lepší informovanosti.

V případě, že nám chcete zaslat dotaz, nebo krátkou zprávu můžete využít "okénko" zdeKontakty ubytování

Komunikace v českém a slovenském jazyce
E-mail:
greece.trip@seznam.cz
Telefon:
+420 737 433 682
česky, slovensky, řecky

GR:+30 698 679 3400
Skype - jorfanu1
 

Komunikace v českém , anglickém, německém a řeckém jazyce
Email:

OrfanosMarkosNikolaos@gmail.com

Telefon:

+490 157 712 404 18 - i sms - česky, německy, anglicky, řeckyUžitečné odkazy - Řecko

Nejoblíbenější zájezdy

Jiné zájezdy

Vlastní dopravou              >>

Pobytové                          >>

Poznávací                        >>

Exotické                           >>

Eurovíkendy                    >>

ČR a SR                          >>

Lyžařské                         >>

Lázně                              >>

Turistika                          >>

Jazykové kurzy                >>